O kampanii

Kalendarium wystaw hodowlanych

kalendarium wystaw hodowlanych

Nasi Partnerzy

Degustacja w Elblągu - 31.08.2012 r.

Impreza odbyła się na terenie Starego Miasta w Elblągu.
Elbląskie Święto Chleba jest imprezą, organizowaną przez Urząd Miasta Elbląg, dotowaną z funduszy Unii Europejskiej.
Impreza trwała 3 dni, w terminie 31 sierpnia – 2 września 2012
31 sierpnia uroczyste i oficjalne otwarcie Święta, w którym brali również udział goście z zagranicy, Białorusi i Litwy.
Od godziny 14.00 przedstawiciel PZHiPBM, pan Ryszard Przekwas prowadził konferansjerkę, z nagłośnieniem na teren degustacji, opowiadając o kampanii Odkryj Dobre Polskie Mięso, o wołowinie i hodowli bydła mięsnego, zapraszając na degustacje wołowiny.
O godzinie 16.00 na miejsce degustacji przybył pan Grzegorz Nowaczyk, który dokonał uroczystego otwarcia degustacji. Prezydent miał wydać pierwszych kilka porcji gulaszu, ale obsługiwał stanowisko degustacyjne przez ponad godzinę. W tym czasie udzielił również wywiadów, dla TVP Info, na zlecenie TVP W-wa, na rzecz programu Spiżarnia oraz dla Radia Gdańsk i innych dziennikarzy.
Wywiadu dla telewizji publicznej udzieli również Ryszard Przekwas, przedstawiciel PZHiPBm oraz szef kucharzy Zbigniew Chłopecki.
Olbrzymia kolejka do degustacji była obsługiwana przez hostessę, rozdawającą materiały promocyjne: dodatek do dziennika Rzeczpospolita oraz ulotkę kampanijną, zawierająca przepis na gulasz. Miejsce degustacji oraz stoisko PZHiPBM były obrendowane reklamami kampanijnymi, roll-upami. Obok stanowiska degustacyjnego funkcjonował elektryczny byk rodeo.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Elbląga w galerii.

301 Moved Permanently

301

Moved Permanently

The document has been permanently moved.